گزینش با

اولین همایش ملی دستاوردهای ورزش دانش آموزی کشور – سنندج

3-10-8-95

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس مجازی ورزش ایران و به نقل از جناب آقای حامد نظرویسی، اولین همایش ملی دستاوردهای ورزش دانش آموزی کشور توسط معاونت محترم تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان (انجمن علمی آموزشی معلمان تربیت بدنی) در ۱۵ و ۱۶ دی ماه سال جاری و در شهر سنندج برگزار می گردد.

نظرویسی بیان نمود این همایش فرصتی است برای توسعه دانش در حوزه های مختلف مدیریت ورزشی، فیزیولوژی ورزشی، حرکات اصلاحی و آسیب شناسی ورزشی و سایر حیطه های علوم ورزشی به ویژه در حوزه ورزش دانش آموزی کشور؛ که در این راستا از پژوهشگران، اندیشمندان و تلاشگران تعلیم و تربیت در کشور دعوت به عمل می‌آید تا با شرکت و ارائه آخرین یافته های علمی در این حوزه، ضمن دیدار با اساتید برجسته کشوری، این یافته‌ها را نیز به اشتراک گذارند.

امتیازات ویژه و تقدیرهایی نیز برای شرکت کنندگان و همچنین مقالات برتر از طرف حوزه ستادی معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش در نظر گرفته شده است.

 

محورهای همایش:

– مدیریت ورزشی

– رفتار حرکتی

– فیزیولوژی ورزشی

– آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی

 

تاریخ های مهم:

شروع دریافت چکیده مقالات: ۱۵/۸/۱۳۹۵

آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات: ۱۵/۹/۱۳۹۵

اعلام نتایج: ۲۲/۹/۱۳۹۵

شروع ثبت نام: ۲۳/۹/۱۳۹۵

پایان ثبت نام: ۳۰/۹/۱۳۹۵

زمان برگزاری همایش: چهارشنبه و پنج شنبه ۱۵ و ۱۶ دی ماه ۱۳۹۵

پژوهشگران محترم می توانند مقالات خود را طبق فرمت مندرج در سایت همایش از طریق پست الکترونیکی  congrekurd@gmail.com  ارسال نمایند.

شرکت برای عموم محققین  و پژهشگران گرامی آزاد است.

 

آدرس دبیرخانه همایش:

سنندج. خیابان اکباتان. اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان. معاونت تربیت بدنی و سلامت. انجمن علمی آموزشی معلمان تربیت بدنی.

تلفن تماس: ۰۹۰۳۷۹۸۸۲۹۵   –  ۰۸۷۳۳۱۶۳۷۰۸

 

وبسایت همایش 

 

2-10-8-95

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.