گزینش با

دومین همایش ملی ورزش و بیماری ها – جزیره کیش

2-20-10-95

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس مجازی ورزش ایران و به نقل از جناب آقای فتحی مسئول محترم روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دومین همایش ملی ورزش و بیماری ها در تاریخ ۱۹ و ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۵ توسط پژوهشگاه مذکور و با همکاری پردیس بین الملل دانشگاه تهران برگزار می شود و مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه همایش تا پایان دیماه ۱۳۹۵ تمدید شد.

sub

ورزش و سرطان
ورزش و بیماری های متابولیک
ورزش و پوکی استخوان
ورزش و انسداد عروقی
ورزش و التهاب
ورزش و بیماری های تحلیل عصبی
ورزش و بیماری های خود ایمنی
اختلالات رفتاری و روانشناختی

date

آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات: ۱۳۹۵-۱۰-۳۰

اعلام نتایج داوری مقالات: ۱۵/۱۱/۱۳۹۵

تاریخ شروع همایش: ۱۹/۱۲/۱۳۹۵

تاریخ پایان همایش: ۲۰/۱۲/۱۳۹۵

پیام دبیرکل همایش:

مایه بسی خوشوقتی است که برگزاری دومین همایش ملی ورزش و بیماری ها در تاریخ ۱۹ و ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۵ را به اطلاع شما علاقمندان و فرهیختگان گرامی برسانم. پژوهشگاه علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با همکاری پردیس بین الملل دانشگاه تهران، با هدف تبادل آخرین دستاوردهای بنیادی، توسعه­ ای و کاربردی، در حوزه ورزش و بیماری ها در راستای تأمین نیازهای جامعه و آگاهی بخشی به عموم مردم دومین همایش ملی ورزش و بیماری ها را به میزبانی پردیس بین المللی دانشگاه تهران-جزیره کیش برگزار می­ کند.

آشکار است حضور دانشمندان و پژوهشگران برجسته داخلی، فرصت مغتنمی برای ارتقاء سطح علمی و کاربردی بومی و منطقه‌ای در حوزه ورزش و بیماری ها فراهم خواهد ­آورد. هم چنین، پیش­ بینی نشست­های جانبی در قالب کارگاه ­های علمی_تخصصی، چالش­ ها و چشم­ اندازهای جدیدی را در این حوزه به ویژه برای پژوهشگران جوان و تصمیم‌سازان کشور ترسیم خواهد کرد.

 اینجانب به نیابت از همکاران عزیز در کمیته های علمی و اجرایی، از تمامی اندیشمندان، استادان علوم ورزشی، پزشکان دانش ­آموختگان، دانشجویان و تمامی علاقمندان‌ برای حضور در این همایش دعوت بعمل می آورم. حضور شما عزیزان سبب افزودن به غنای علمی و روح همکاری و تشریک مساعی هر چه بیشتر این همایش خواهد بود.

دکتر حمید آقاعلی نژاد

معاون فناوری و ارتباط با جامعه پژوهشگاه علوم ورزشی  و دبیرکل همایش

وبسایت همایش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.