گزینش با

معرفی سایت

پردیس مجازی ورزش ایران

ارشادات ارزشمند مقام معظم رهبری در خصوص جایگاه و اهمیت پژوهش و نقش محوری تحقیقات در ارتقاء همه جانبه جایگاه کشورمان در سطح جهان جای هیچگونه سهل انگاری ومماشات با مشکلات فراروی را برای دست اندرکاران امر پژوهش در سطح کشور باقی نمی گذارد. بار مسئولیت خطیر ما در این خصوص با بررسی سند چشم انداز ۲۰ ساله کشور دو چندان می شود زیرا کسب رتبه برتر منطقه تا سال ۱۴۰۴ فقط با برنامه ریزی دقیق ، مستمر و تلاشی مضاعف مقدور خواهد بود. کشور ما نیز بعنوان الگوی اسلامی یک کشور پیشرفته می بایستی در طی نمودن مراحل پیشرفت همواره به پژوهش و تحقیق بعنوان یک فرآیند پایه ای و حیاتی نگریسته و حرکت در این مسیر را موجب بالندگی و پیشرفت بیش از پیش بداند .
در این مسیر از مهمترین فعالیتهای پایه ای می توان از شبکه اطلاع رسانی گسترده در حوزه تربیت بدنی و علوم ورزشی نام برد که کلیه افرادی که تمایل به دریافت اطلاعات این حوزه  دارند بدون هیچ گونه محدودیتی و اتلاف وقت و هزینه های گزاف به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند. این مهم که خود می تواند در صورتیکه فیلترهای لازم را دارا باشد مانع انجام پژوهشهای تکراری و موازی و بعضا بی ثمرشده و در سوق دادن پژوهش ها به سمت تحقیقات کاربردی ، کارآمد و حلال مشکلات عمومی مردم بسیار مثمرثمر باشد انشاءالله .
پردیس مجازی ورزش ایران، توانسته است تاکنون در این جهت فعالیتهای بسیار ارزشمند و شاخصی را داشته باشد . بگونه ای که همواره بعنوان الگوی مرکز اطلاع رسانی تربیت بدنی و علوم ورزشی نزد اساتید و دانشجویان این رشته مطرح بوده است . همدلی و یکرنگی حاکم در بین اعضاء پرتلاش جامعه تربیت بدنی و علوم ورزشی کشور و پرسنل کوشا و ساعی پردیس مجازی ورزش ایران یکی ازنقاط قوت وبسیار مهم در افزایش راندمان اطلاع رسانی در این حوزه بوده است . امید است با استعانت از الطاف لایزال الهی و با همکاری و مساعدت جامعه محترم تربیت بدنی و علوم ورزشی کشور بتوانیم قدمهای ارزشمندی در این حوزه برداریم .

پژوهشکده مجازی مدیریت ورزشی ایران در سال ۱۳۸۵ توسط جلیل عابدینی کارشناس ارشد مدیریت ورزشی در شهر آیسک(ayask) استان خراسان جنوبی به صورت داوطلبانه راه اندازی شد و کلیه خدمات به صورت رایگان در این پژوهشکده انجام می شد. جلیل عابدینی درسال ۱۳۹۱ با یازده هزار و پانصد ساعت فعالیت رایگان و داوطلبانه در حوزه مدیریت ورزشی به عنوان پژوهشگر و اطلاع رسان نمونه این عرصه در سطح کشورمعرفی شد. با توجه به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی و نیاز جامعه محترم تربیت بدنی، از تاریخ ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ سایت پژوهشکده مدیریت ورزشی ایران با توجه به توسعه فعالیت ها در تمامی گرایش های تربیت بدنی و علوم ورزشی به پردیس مجازی ورزش ایران تغییر نام داد(پردیس به معنی بهشت و فردوس می باشد) و از این تاریخ این سایت در تمامی گرایشهای تربیت بدنی و علوم ورزشی فعالیت می نماید.

معرفی جلیل عابدینی(مدیر پردیس مجازی ورزش ایران) به روایت تصویر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.