گزینش با

کتاب قلب سالم منتشر شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس مجازی ورزش ایران و به نقل از جناب آقای دکتر مصطفی رحیمی جونقانی عضو محترم هیئت علمی دانشگاه شهر کرد، کتاب قلب سالم منتشر شد.

دکتر رحیمی جونقانی بیان نمود  آشنایی با عملکردهای قلب، عاملی برای پیشگیری بسیاری از خطرات و بیماری‌ها است. از این رو شناخت عوامل خطر زا و بیماری‌های رایج قلبی و عروقی می‌تواند از خطرات و بیماری‌های قلبی شدیدتر جلوگیری کند و به محافظت از قلب منجر شود. 
وی بیان نمود در کتاب قلب سالم که برای نخستین بار انتشارات آستان قدس رضوی آن را چاپ و منتشر کرده است به عملکردهای سیستم قلب، شناسایی عوامل خطر زا و درمان و پیشگیری از بیماری‌های قلبی عروقی پرداخته شده است. 
این کتاب که مورد تایید انجمن انگلیسی پیشگیری و بازتوانی قلبی و عروقی است نوشته نویسندگان مطرحی همچون موراگ کی تاو، کری گراهام و چوی لی است و دکترمصطفی رحیمی جونقانی عضو هیئت علمی دانشگاه شهر کرد آن را به زبانی ساده و سلیس ترجمه کرده است.
در این اثر علاوه بر ارائه راهکار‌های شناخت بیماری‌های قلبی، بیماری‌های شریان کرونری قلبی و شیوه‌های درمان آن به مواردی از جمله راه‌های حفظ تناسب اندام، ارزیابی فعالیت‌های جسمانی، تغذیه سالم، کنار آمدن با اضطراب و استرس نیز اشاره شده است.
این اثر در۱۸۰ صفحه و با قیمت ۱۶هزارتومان در شمارگانی بالغ بر هزار نسخه چاپ و منتشر شد.
علاقه مندان به تهیه کتاب «قلب سالم» می توانند به نشانی اینترنتی www.behnashr.com  مراجعه و یا از طریق سامانه پیامکی به شماره ۳۰۰۰۳۲۰۹ با انتشارات به نشر تماس برقرار کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.