2-10-4-95

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس مجازی ورزش ایران و به نقل از  سرکار خانم وفاخواه مسول  محترم کمیته آموزش و پژوهش فدراسیون اسکیت،کمیته مذکور در نظر دارد اولین دوره علمی – ورزشی پیشرفته بیومکانیک حرکات اسکیت : آسیب شناسی و درمان برای کلیه مدرسان ، مربیان و ورزشکاران ( زن – مرد )  در تمامی رشته ها  ( استانت اینلاین و برد ، سرعت ، رول بال ، فری استایل ، هاکی و هنری ) با اهداف  شناسایی و پیشگیری و درمان آسیب های اسکیت برگزار نماید. لذا از علاقمندان دعوت می­شود بر مبنای شرایط ارائه شده اقدام به شرکت و نام نویسی در این رویداد نمایند. بدیهی است به شرکت کنندگان از سوی فدراسیون گواهی شرکت اهدا می گردد.

عنوان دوره: بیومکانیک حرکات اسکیت:آسیب شناسی و درمان

مدرس: دکتر سخنگویی

زمان: چهارشنبه ۳۰ تیرماه – ساعت: ۸صبح لغایت ۵    بعدازظهر

نحوه شرکت : متقاضیان شرکت در کارگاه می­توانند تا تاریخ یکشنبه ۲۷ تیرماه ۹۵ نسبت به ثبت نام و پرداخت مبلغ ۷۰۰۰۰۰ ریال به حساب شماره( ۰۱۰۵۷۷۴۴۳۶۰۰۱  )نزد بانک ملی به نام فدراسیون اسکیت اقدام نمایند و اصل فیش واریزی را به فدراسیون تحویل دهند.

مکان برگزاری :   تهران-تهرانسر بعد از میدان شهرداری نبش کوچه سوم –سینما ققنوس – معاونت اجتماعی شهرداری منطقه ۲۱

یادآوری : کارگاه علمی – ورزشی فوق دارای امتیاز ارتقاء مربیگری می باشد.( یکی از ۴ کارگاه الزامی ارتقاء درجه )

_ جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۴۴۰۱۹۷۰۲ داخلی  ( ۱  ) خانم وفاخواه مسول کمیته آموزش و پژوهش فدراسیون اسکیت تماس حاصل نمایید. ( آدرس ایمیل   skate-bank@yahoo.com)

-ضمنا از شرکت کنندگان محترم در محل برگزاری کارگاه پذیرایی خواهد شد ( میان وعده و ناهار ).پکیج آموزشی به صورت رایگان به شرکت کنندگان اهداء خواهد شد.

image_pdfدانلود pdfimage_printپرینت

پاسخ دهید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

عبارت امنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ارسال دیدگاه