به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس مجازی ورزش ایران و به نقل از جناب آقای وحید بخشعلی پور، کتاب روش های آموزش و تدریس در تربیت بدنی منتشر شد.

بخشعلی پور بیان نمود حرفه آموزش، از جمله حرفه‌هایی می‌باشد که نیاز به صلاحیت‌ها و توانمندهای تخصصی دارد. در گذر زمان، اندیشه‌ورزان و متفکران حاذق روش‌های آموزشی نظامند و خلاقانه‌ای را در حوزه و گستره علوم ورزشی پدید آوردند. در ورزش، پیشرفت از سطوح اولیه به سوی نخبگی و سرآمدن بودن فرایند بسیار پیچده و دشواری را با خود همراه دارد. در عصر حاضر نیز به دلیل تنوع رشته‌های ورزشی و تعدد مهارت‌های حرکتی، دیگر نمی‌توان فرایند آموزش، یادگیری، توسعه و اجرای بهینه مهارت‌های حرکتی را در نزد نوآموزان و ورزشکاران، به عهده شانس و گذشت زمان واگذار کرد.

 بی‌شک یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین مسولیت‌های مربیان و معلمان تربیت‌بدنی، داشتن و کسب دانش کاربردی در زمینه آموزش مهارت‌های ورزشی می‌باشد. زیرا آشنایی با مفاهیم آموزش، تدریس، یادگیری و یاددهی کمک شایانی خواهد کرد تا روش تدریس مطلوب را انتخاب کنند تا بتوانند ورزشکاران خلاق و ماهری را پرورش دهند. این کتاب یک راهنمای مفید و خوبی برای آن دسته از مربیان و معلمان تربیت‌بدنی تدوین شده است که مشتاق و علاقمندند در فرایند آموزش و تدریس بیشر بدانند و مایلند نوآموزان و دانش‌آموزان شان پویاتر شوند.

بخشعلی پور مشخصات کتاب را اعلام نمود:

عنوان کتاب: روش های آموزش و تدریس در تربیت بدنی

نویسنده گان کتاب: وحید بخشعلی پور- دکتر سیاوش خداپرست سرشکه

ناشر: موسسه فرهنگی هنری انتشارات شمال پایدار

سال نشر: نخست ۱۳۹۶

کتاب مذکور با شش فصل و  در ۲۵۲ صفحه به چاپ رسیده است و علاقه مندان جهت دریافت این کتاب می توانند به آدرس مازندران، مرکز پخش کتاب، آمل انتشارات شمال پایدار مراجعه کنند.

شماره تماس:

۴۴۲۲۳۳۵۳-۰۱۱

۴۴۲۲۲۷۹۰-۰۱۱

image_pdfدانلود pdfimage_printپرینت

پاسخ دهید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

عبارت امنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ارسال دیدگاه