به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس مجازی ورزش ایران و به نقل از جناب آقای دکتر حمید قاسمی دبیر محترم نخستین همایش ملی ارتباطات ورزشی، مقالات پذیرفته شده در همایش مذکور اعلام شد.

دکتر قاسمی بیان نمود تمامی شرکت کنندگان عزیز که مقالات آنها پذیرفته شده باشد، به نکات زیر توجه فرمایند:

۱. لطفا یک فایل صوتی و تصویری از سخنرانی خود به شکل نمونه توضیح این متن ارسال فرمایید. فایل صوتی و تصویری شما در صورتی که از نظر صوتی کیفیت مناسب پخش از رادیو را داشته باشد، استفاده خواهد شد.

۲.  برای اطمینان از کیفیت صوتی به منظور پخش از رادیو ورزش، لطفا از تلفن های همراه هوشمند یا دیجیتال استفاده کنید و با حفظ آن در فاصله ۱۵ تا ۲۰ سانتی متری از دهان، بدون تصویر و فقط فایل صوتی به ضبط سخنرانی خود بپردازید. این کار به منظور نسخه پشتیبان برای پخش از رادیو ورزش خواهد بود.

۳. بر اساس الگوی پاورپوینتی که در ادامه ارایه می شود، پاورپوینت های خود را تنظیم و جداگانه ارسال فرمایید.

۴. در صورتی که هر گونه فیلم کوتاه یا عکسی متناسب با سخنرانی خود داشتید، می توانید ارسال کنید تا تدوینگر در صورت صلاحدید و تناسب با سخنرانی شما در تدوین از آن استفاده کند.

۵. شرکت کنندگان باید بر اساس الگوی پیوست پوستر خود را که تنها شامل چکیده و متفاوت از الگوهای قبلی است نیز ارسال فرمایند.

لطفا موارد از طریق تلگرام و به شماره ادمین ۰۹۱۲۵۹۳۸۸۳۹ ارسال شود.

برای مشاهده عناوین مقالات پذیرفته شده اینجا  کلیک کنید.

برای مشاهده الگوی پاور پوینت همایش اینجا کلیک کنید.

دریافت قالب پوستر :

فرمت پی دی اف
فرمت ورد

الگوهای پیشنهادی پوستر مقاله برای همایش در دو محیط ورد و پی دی اف در بالا ارایه شده که علاقه مندان می توانند چکیده های خود را در آن جانمایی یا بر اساس آن پوستر خود را طراحی نمایند. نکته مهم در طراحی پوستر، تیترمحوری، قابل خواندن در زمان کوتاه، جاذبه بصری و برخورداری از لوگو همایش می باشد.
 جهت مشاهده فیلم سخنرانی به کانال تلگرام https://t.me/sportcommunication  مراجعه نمایید.

 وبسایت همایش  http://teh-shahryar.pnu.ac.ir

 

 

image_pdfدانلود pdfimage_printپرینت

پاسخ دهید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

عبارت امنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ارسال دیدگاه